0

Рядова цегла, купити червону цеглу в Києві, ціна будівельної цегли

140
250х120х65; M-100; колір ЧЕРВОНИЙ
Ціна(опт): 2,40. Ціна(роз): 2,60
144
M-150 пустотіла, 250х120х138
Ціна(роз): від 5,40 грн. Ціна(опт): дог.
341
250х20х65; M-100; колір ЧЕРВОНИЙ
Ціна(опт): 2,50. Ціна(роз): 2,60
404
250х120х65; М-200 пічна
Опт: 5,70. Роз.: 6,00
139
M-100 пустотіла гіпепресована
Ціна(опт): 2,90 грн. Ціна(роз.): 3,10 грн
141
M-125 повнотіла, 250х20х65; ЧЕРВОНА
Ціна(опт): 2,60 грн. Ціна(роз): 2,70 грн
145
M-125 пустотіла, 250х120х65
Ціна(опт): дог.. Ціна(роз): дог.
146
Вогнетривка цегла ША-5
асортимент і ціни
143
M-125 пустотіла, 250х20х65
Ціна(роз): дог.. Ціна(опт): дог.
119
M-125 пустотіла
асортимент і ціни

Цегла будівельна, цегла рядова, купити рядову цеглу в Києві

Компанія "Роялбуд" представляє високоякісну будівельну рядову цеглу практично всіх можливиї типів і видів. Вибір кладочного матеріалу для будівництва будинку напевно є фундаментальною й однієї з основних завдань, виходячи з чого робиться вибір оздоблювальних, покрівельних і практично будь-яких інших матеріалів. Наша компанія пропонує Вам свою допомогу в розв'язку питання вибору "головного" будівельного матеріалу. Цегла в цьому випадку є, мабуть, самим звичним і частовикористовуваним матеріалом.

На сьогоднішній день розрізняють керамічну, силікатну, гіперпресовану і вогнетривку (шамотну) цеглу. Підвидом облицювальної керамічної цегли є клінкерна цегла. Даний розділ нашого сайту надає Вашій увазі різноманітний асортимент будівельної рядової цегли, яка також буває повнотілою і пустотілою. Повнотіла має більшу міцність, у свою чергу пустотіла має кращі характеристики теплопровідності, шумоізоляції, що у свою веде до збільшення ціни в порівнянні з повнотілою.

 

Ціна цегли

Ціна цегли є одним з важливих критеріїв в нинішній час розмаїття будівельних матеріалів і різної купівельної спроможності населення. Не дивлячись на те, що керамічна цегла виготовляється практично з однієї і тієї ж сировини - глини - ціна її може відрізнятися в декілька разів. Щоб купити цеглу, потрібно звернути увагу на такі характеристики і параметри:
- порожнистість (пустотіла цегла), чим більше процентне співвідношення пустот - тим більш теплим буде майбутня будова, так як повітря має досить низьку теплопровідність, а просто кажучи є теплоізолятором. У той же час порожнистість знижує міцність цегли.
- марка цегли (міцності). Чим вище марка (наприклад, М75, М125, М250) - тим він міцніший. Досить важлива характеристика, тому як низькомарочна цегла, хоч ціна її і нижча, з великою ймовірністю може бути доставлена на об'єкти будівництва з великим відсотковим співвідношенням бою. Відповідно, це позначиться на якості будівлі, на кількості розчину, кількості штукатурного матеріалу, а також трудовитратах. Тобто завідомо низька ціна цегли низької марки таїть за собою вищевказані сюрпризи. Якщо терміни будівництва не є головним критерієм, з метою економії можна купити цеглу в зимовий період. У зв'язку з сезонністю капітального будівництва як такого, заводи-виробники знижують ціни до мінімальних. Різниця в ціні може коливатися в межах 10-20%. Також ціна цегли для кінцевого споживача залежить від відстані від останнього до заводу-виробника. Наприклад, ціна доставки тягачем з напівпричепом з Львова до Луганська або навпаки може скласти близько 8000 грн. І вже тим більше дорогою є облицювальна цегла з-за кордону, до вартості якої додається як вартість доставки, так і митні і складські витрати. Також варто відмітити що ціна цегли, привезеної безпосередньо з заводу-виробника, також нижче, тому як в даному випадку також не враховуються вартість розвантаження матеріалу на складах, складські витрати, а також ціна завантаження на автомобільний транспорт та доставки на об'єкт будівництва. Найбільша різниця в ціні спостерігається в категорії облицювальної цегли. Тут так само на ціноутворення впливає ряд факторів, з яких основним є власне характеристики готового виробу, такі як спосіб виробництва (клінкер, силікат , гіперпрес, кераміка), фізичні характеристики (форма, розмір, наявність порожнистості, процентне співвідношення порожнистості, маса готового виробу), зовнішні параметри (колірні пігменти, наявність рустикальних швів, сторонніх посипок), і перераховані вище фактори (доставка, сезон покупки і т. д.).

Купити цеглу в Києві

Будівельну (рядову) цеглу купити в Києві Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами. Ми постараємося забезпечити Вам приємні ціни і доставку потрібних матеріалів на об'єкти Вашого будівництва